VIRRA MAX FIRE

Lanca kominowa do mechanicznego czyszczenia gorących kominów, płomieniówek w niewystudzonych piecach oraz do czyszczenia gorących przewodów technologicznych. Konstrukcja lancy Virra FIRE umożliwia mechaniczne czyszczenie kominów w trakcie pożaru sadzy. Zapobiega przestojowi technologicznemu - umożliwia czyszczenie płomienic i płomieniówek w gorących piecach.

  • LANCE

    Narzędzia z serii Fire przeznaczone są do czyszczenia mechanicznego na gorąco. Można stosować Lance Virra Fire do mechanicznego czyszczenia kominów gorących, niewystudzonych, płomieniówek w piecach - również gorących. Dzięki takiemu rozwiązaniu można uniknąć czasowych przestojów związanych z koniecznością wychładzania czyszczonych przewodów przed czyszczeniem. Do zestawu Virra Fire pasują wszystkie głowice Virra.

  • GŁOWICE

    Głowice Virra pasują do wszystkich systemów Virra do mechanicznego czyszczenia kominów i wentylacji oraz przewodów technologicznych. Budowa głowic jest bardzo praktyczna - składa się z rdzenia oraz wymiennych wkładów. Dzięki temu można samemu szybko i mniejszym kosztem zregenerować zużytą głowicę - wymieniając wkład Virra. Głowice można dobrać do czyszczenia każdego rodzaju komina lub przewodu.

  • AKCESORIA

    Dodatkowe elementy i akcesoria do zestawu Virra Fire. Pokrowce, adaptery, zestawy naprawcze itp.